Předání nového služebního automobilu na jičínské pobočce Spokojeného domova

Ve čtvrtek 12. října 2023 proběhlo na středisku Spokojeného domova v Jičíně slavnostní předání nového služebního automobilu. Nákup auta realizovala v rámci projektu „Sociální automobil“ společnost KOMPAKT, spol. s r. o., z Poděbrad. Klíčky od vozu Dacia Jogger z rukou pana Knorkeho, jednatele společnosti KOPMPAKT, převzala naše vedoucí provozu Mgr. Markéta Machová Osmíková. Předání se zúčastnili zástupci sponzorujících firem a obcí. Následovalo posezení a popovídání.
Jen ten, kdo trochu nahlédl „pod pokličku“ provozu terénních sociálních služeb, ví, jak jsou pro nás služební automobily důležité. Jejich důležitost je pro naši práci zcela zásadní. Jezdíme za našimi klienty (seniory a handicapovanými) do jejich domovů po celém území ORP Jičín, i do malých vesnic, a bez auta se k nim dostat zkrátka nelze. A stále máme služebních aut méně než pracovníků.
Proto naše velké díky patří společnosti KOMPAKT za rozšíření našeho vozového parku a za realizaci tak záslužného projektu, jakým „Sociální automobil“ je. Mnohokrát děkujeme všem sponzorům, kteří na nákup automobilu přispěli. Automobil je potištěn logem jich všech. A také děkujeme panu Romanu Botkovi, řediteli jičínské pobočky společnosti FEE Transport (jedna z firem, které nákup auta podpořily), za laskavé zapůjčení zasedací místnosti, ve které mohlo celé toto milé setkání proběhnout.
Předání nového služebního automobilu na jičínské pobočce Spokojeného domova
Skip to content