Když sranda vzniká v posteli

Kniha kresleného humoru Jiřího Flekny Když sranda vzniká v posteli je již na světě. Vzhledem ke zpoždění dodávek materiálu máme před Vánoci k dispozici pouze 100 výtisků!
 
Využít můžete objednávkový formulář níže.
V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail sekretariat@spokojeny-domov.cz či telefon 774 423 414
 
Pospěšte si, ať můžete darovat srandu v posteli svým blízkým ještě před Vánoci!
 
O knize:
Jiří Flekna (1959–2021) z Bakova nad Jizerou byl po těžkém úrazu páteře více než třicet let upoutaný na invalidní vozík. Přesto svůj život nevzdával. Začátkem 80. let začal kreslit vtipy. Publikoval je v časopisech a za sebou měl i řadu výstav na různých místech ČR. Vyvrcholením jeho tvorby měla být kniha kresleného humoru, na které již začal spolu s přáteli pracovat. V březnu 2021 nás předčasně opustil. Jelikož už byla jasná Jirkova konkrétní představa, přátelé a rodina se rozhodli, že knihu vydají in memoriam.
Kniha Když sranda vzniká v posteli představuje souhrn celoživotní tvorby kresleného humoru Jiřího Flekny. Humoru, který vzhledem k handicapu autora vznikl vleže, v posteli. Doplněna je řadou fotografií a zajímavostí z autorova života.
Pokud nestihnete objednávku ještě před Vánoci, nezoufejte! Srandu v posteli můžete mít po celý rok! V lednu by kniha měla být k dispozici v kompletním nákladu a na jaro je pak plánován její slavnostní křest. Pro aktuální informace sledujete náš web.
V omezeném počtu výtisků je kniha také k prodeji na našich kontaktních místech a dále v Městské knihovně Bakov nad Jizerou a v knihkupectví a papírnictví Hany Otáhalové v Mnichově Hradišti.
Jiří Flekna – Když sranda vzniká v posteli
Skip to content