TERENNÍ PRACOVNIK/CE – JIČÍN, MLADÁ BOLESLAV, TURNOV

Terénní pracovník/ce
 
Hledáme nové kolegy či kolegyně pro posílení týmu terénních pečovatelek – pečovatelů. Přidejte se k nám a pomozte nám pomáhat.
 
Co Vás čeká a co Vás nemine:
Náplní práce je terénní péče o seniory v jejich domácnostech, díky které tak mohou zůstat v prostředí, které důvěrně znají a ve kterém se cítí komfortně. Tato práce zahrnuje např. hygienickou péči, výpomoc při úklidu domácností, podávání stravy, zajištění nákupů pro klienty, doprovod na vycházky, na úřady atp. Ale nejen to – součástí práce je v neposlední řadě osobní a empatický přístup ke každému našemu klientovi. 
Jaký/á byste měl/a být a jaké znalosti a dovednosti bychom potřebovali:
  • Vlastníte ŘP sk. B a nebojíte se za volat usednout – bez toho se u nás neobejdete!
  • Máte čistý výpis z rejstříku trestů.
  • Jste samostatná osobnost, a přesto umíte táhnout s ostatními za jeden provaz.
  • Chcete být paní/pány svého času a mít možnost si svou práci do jisté míry organizovat dle svých potřeb.
  • V ideálním případě byste měl/a mít vzdělání v oboru nebo absolvovaný kurz PSS, ale… Nesmutněte… Jste bez praxe a zkušeností? Nevadí. Pro začátek stačí pozitivní přístup k seniorům a i k lidem všeobecně. Vše ostatní Vás naučit můžeme a kurz zajistíme.
 
My Vám toho můžeme nabídnout opravdu spoustu – prima zázemí menší společnosti „rodinného“ charakteru, individuální přístup a ochotu vždy pomoci a poradit, možnost realizace Vašich nápadů v případě, že budou mít hlavu a patu, a v neposlední řadě bohatý balíček benefitů – příspěvek na stravování a občerstvení na pracovišti, mobilní telefon s možností používání i k soukromým účelům, formální i neformální akce pro zaměstnance, další vzdělávání i pravidelné supervize a spoustu dalšího. Na formě spolupráce a délce úvazku se vždy domluvíme k oboustranné spokojenosti.
Tak se jednoduše ozvěte, popovídáme si o tom víc. Zajímá nás, co nám můžete nabídnout Vy tak, abychom se mohli navzájem domluvit.
Mzda:
22.700,- Kč až 24.400,- Kč
Kontakt:
Personální oddělení
777 831 749
personalni@spokojeny-domov.cz
 
TERENNÍ PRACOVNIK/CE – JIČÍN, MLADÁ BOLESLAV, TURNOV
Skip to content