Když sranda vzniká v posteli

Zakoupením knihy zažijete nejen srandu, ale zavzpomínáte na našeho klienta a finančně podpoříte péči o potřebné v jejich vlastních domácnostech.
Cena knihy je 150 Kč. Knihu si můžete zakoupit také v Městské knihovně Bakov nad Jizerou
a v knihkupectví a papírnictví Hany Otáhalové v Mnichově Hradišti, a dále také na našich kontaktních místech.
V případě dotazů se můžete obrátit na e-mail sekretariat@spokojeny-domov.cz
či telefon 774 423 414
 
Vzhledem ke zpoždění dodávek materiálu jsme měli před Vánoci k dispozici pouze 100 výtisků, které zmizely jak mávnutím proutku. Začátkem ledna však z tiskárny dorazil dotisk, takže pokud knihu ještě nemáte, neváhejte s objednávkou!
Výtěžek z prodeje knihy bude věnován na podporu terénních sociálních služeb Spokojeného domova, který se stará o to, aby handicapovaní lidé mohli žít – a případně i tvořit – doma. Tak jako samotný Jiří Flekna, který byl jedním z jeho prvních klientů. I když už není mezi námi, Spokojený domov se o něj symbolicky stará dál.
Na jaro plánujeme slavnostní křest knihy. Pro aktuální informace sledujete náš web.
 
O knize:
Jiří Flekna (1959–2021) z Bakova nad Jizerou byl po těžkém úrazu páteře více než třicet let upoutaný na invalidní vozík. Přesto svůj život nevzdával. Začátkem 80. let začal kreslit vtipy. Publikoval je v časopisech a za sebou měl i řadu výstav na různých místech ČR. Vyvrcholením jeho tvorby měla být kniha kresleného humoru, na které již začal spolu s přáteli pracovat. V březnu 2021 nás předčasně opustil. Jelikož už byla jasná Jirkova konkrétní představa, přátelé a rodina se rozhodli, že knihu vydají in memoriam.
Kniha Když sranda vzniká v posteli představuje souhrn celoživotní tvorby kresleného humoru Jiřího Flekny. Humoru, který vzhledem k handicapu autora vznikl vleže, v posteli. Doplněna je řadou fotografií a zajímavostí z autorova života.
Flekna-prvni-vtip
Když sranda vzniká v posteli opět skladem!!!
Skip to content